BC0087
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 34.31 | £ 41.17 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | CVT/ MANUAL/LPG |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 2.90Kg |
| Disc Diameter | 258mm |
| Disc Thickness | 22mm |
| Piston Diameter | 1:54mm |
| Man | CBI |
| Add Info | In front of axle |
| Application | DACIA, RENAULT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1053L | RollCo |
| 82-3144 | ELSTOCK |
| 823144 | ELSTOCK |
| 410111208R | RENAULT |
| 41011-1208R | RENAULT |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||