BC0084
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 28.41 | £ 34.09 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL |
| Weight | 1.94 Kg |
| Disc Diameter | 324mm |
| Disc Thickness | 12mm |
| Piston Diameter | 1: 43mm |
| Man | KASCO |
| Application | KIA |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1050R | RollCo |
| 872129 | ELSTOCK |
| 87-2129 | ELSTOCK |
| 58230-4D200 | KIA |
| 582304D200 | KIA |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||