BC0116
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 43.34 | £ 52.01 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | MANUAL, AT |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | CAR 4X4 |
| Fuel | DIESEL |
| Weight | 4.22 Kg |
| Disc Diameter | 300mm |
| Disc Thickness | 22mm |
| Piston Diameter | 1: 48mm |
| Man | BOSCH |
| Add Info | In front of axle |
| Application | VOLKSWAGEN |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1066R | RollCo |
| 87-3100 | ELSTOCK |
| 873100 | ELSTOCK |
| 2H6615424 | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||