BC0069
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 47.96 | £ 57.55 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | VAN |
| Fuel | DIESEL |
| Weight | 4.9 kg |
| Disc Diameter | 300mm |
| Disc Thickness | 28mm |
| Piston Diameter | 2:48mm |
| Man | BREMBO |
| Add Info | behind the axle |
| Application | MERCEDES-BENZ |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1038L | RollCo |
| 82-3136 | ELSTOCK |
| 9074212400 | MERCEDES-BENZ |
| 9074215100 | MERCEDES-BENZ |
| A9074212400 | MERCEDES-BENZ |
| A9074215100 | MERCEDES-BENZ |
| 9074219100 | MERCEDES-BENZ |
| A9074219100 | MERCEDES-BENZ |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||