BC0045
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 38.05 | £ 45.66 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | CITROEN, PEUGEOT |
| Fuel | - |
| Weight | 5.12kg |
| Disc Diameter | 304mm |
| Disc Thickness | 28mm |
| Piston Diameter | 1:60mm |
| Man | ATE |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1021L | RollCo |
| 4401.R6 | CITROEN |
| 82-2617 | ELSTOCK |
| 4401R6 | PEUGEOT |
| 4401.R6 | PEUGEOT |
| VSBC1021L | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||