PD0216
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | Shipping |
|---|---|---|
| New | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE PAD SET |
| Position | FRONT |
| Height | 68-71mm |
| Weight | 1.84Kg |
| Add Info | Width: 155-156mm/ not prepared for wear indicator |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Fuel | DIESEL, PETROL, CNG |
| Disc Thickness | 18mm |
| Application | RENAULT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSPD229 | RollCo |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||