EP0153
Out Of Stock
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | EPB-BRAKE CALIPER |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | PETROL/ DIESEL |
| Weight | 2.90 Kg |
| Disc Diameter | 265mm |
| Disc Thickness | 09mm |
| Piston Diameter | 1:36mm |
| Man | TRW |
| Application | MAZDA |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP582R | RollCo |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||