EP0139
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 60.95 | £ 73.14 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL, PETROL, HYBRID, ELECTRIC, LPG |
| Weight | 2.60 Kg |
| Disc Diameter | 284mm/300m |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1:38mm |
| Man | MOBIS |
| Add Info | Behind the axle |
| Application | HYUNDAI, KIA |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP574L | RollCo |
| 86-3158 | ELSTOCK |
| 58210-CM100 | HYUNDAI |
| 58210-G4500 | HYUNDAI |
| 58210-K4100 | HYUNDAI |
| 58310-CMA10 | HYUNDAI |
| 58310-G4A50 | HYUNDAI |
| 58310-K4A10 | HYUNDAI |
| 58210G4500 | HYUNDAI |
| 58210K4100 | HYUNDAI |
| 58310CMA10 | HYUNDAI |
| 58310G4A50 | HYUNDAI |
| 58310K4A10 | HYUNDAI |
| 58210CM100 | HYUNDAI |
| 58210-A8650 | HYUNDAI/ KIA |
| 58210-CM100 | HYUNDAI/ KIA |
| 58210D4550 | HYUNDAI/ KIA |
| 58210-D4550 | HYUNDAI/ KIA |
| 58210D4650 | HYUNDAI/ KIA |
| 58210-D4650 | HYUNDAI/ KIA |
| 58210G4500 | HYUNDAI/ KIA |
| 58210-G4500 | HYUNDAI/ KIA |
| 58210K4100 | HYUNDAI/ KIA |
| 58210-K4100 | HYUNDAI/ KIA |
| 58310-A8A65 | HYUNDAI/ KIA |
| 58310CMA10 | HYUNDAI/ KIA |
| 58310-CMA10 | HYUNDAI/ KIA |
| 58310D4A55 | HYUNDAI/ KIA |
| 58310-D4A55 | HYUNDAI/ KIA |
| 58310D4A65 | HYUNDAI/ KIA |
| 58310-D4A65 | HYUNDAI/ KIA |
| 58310G4A50 | HYUNDAI/ KIA |
| 58310-G4A50 | HYUNDAI/ KIA |
| 58310K4A10 | HYUNDAI/ KIA |
| 58310-K4A10 | HYUNDAI/ KIA |
| 58210-G4500 | KIA |
| 58210-K4100 | KIA |
| 58310-G4A50 | KIA |
| 58310-K4A10 | KIA |
| 58210G4500 | KIA |
| 58210K4100 | KIA |
| 58310G4A50 | KIA |
| 58310K4A10 | KIA |
| 58210-A8650 | KIA |
| 58210-D4550 | KIA |
| 58210-D4650 | KIA |
| 58310-A8A65 | KIA |
| 58310-D4A55 | KIA |
| 58310-D4A65 | KIA |
| 58210D4550 | KIA |
| 58210D4650 | KIA |
| 58310D4A55 | KIA |
| 58310D4A65 | KIA |
| 58210A8650 | KIA |
| 58310A8A65 | KIA |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||