EP0135
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 69.36 | £ 83.23 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | PLUG-IN HYBRID/PETROL |
| Weight | 2.70 Kg |
| Disc Diameter | 350/365mm |
| Disc Thickness | 25mm |
| Piston Diameter | 1: 45mm |
| Man | TRW |
| Add Info | 2 Pin/ EPB |
| Application | LAND ROVER |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP572L | RollCo |
| 863086 | ELSTOCK |
| LR102246 | LAND ROVER |
| LR102247 | LAND ROVER |
| LR104023 | LAND ROVER |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||