EP0105
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 57.70 | £ 69.24 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 3.08 Kg |
| Disc Diameter | 300:317mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1: 38mm |
| Man | ATE |
| Add Info | 2 Pin/ BEHIND THE AXLE |
| Application | JAGUAR/ LAND ROVER |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP556L | RollCo |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||