EP0095
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 79.62 | £ 95.54 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 2.51 kg |
| Disc Diameter | 300mm |
| Disc Thickness | 12mm |
| Piston Diameter | 1:42mm |
| Man | ATE |
| Add Info | 2 Pin/ EPB, WITHOUT SPORTS PACKAGE |
| Application | MERCEDES-BENZ |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP550L | RollCo |
| 86-2635 | ELSTOCK |
| 862635 | ELSTOCK |
| 205 4230 181 | MERCEDES-BENZ |
| A205 4230 181 | MERCEDES-BENZ |
| 2054230181 | MERCEDES-BENZ |
| 2054231998 | MERCEDES-BENZ |
| A2054230181 | MERCEDES-BENZ |
| A2054231998 | MERCEDES-BENZ |
| VSEP550L | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||