EP0093
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 70.75 | £ 84.90 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 2.70 Kg |
| Disc Diameter | 320mm |
| Disc Thickness | 24mm |
| Piston Diameter | 1:44mm |
| Man | ATE |
| Add Info | 2 Pin |
| Application | MERCEDES-BENZ |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP548L | RollCo |
| 86-2858 | EL-STOCK |
| 862858 | EL-STOCK |
| 2534230181 | MERCEDES-BENZ |
| A2534230181 | MERCEDES-BENZ |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||