EP0080
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 79.94 | £ 95.93 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 3.20 Kg |
| Disc Diameter | 330mm |
| Disc Thickness | 22mm |
| Piston Diameter | 1:43mm |
| Man | TRW |
| Add Info | 2 Pin |
| Application | AUDI |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP541R | RollCo |
| 4F0615404H | AUDI |
| 4F0615404E | AUDI |
| 4F0615404G | AUDI |
| 87-2171 | ELSTOCK |
| 872171 | ELSTOCK |
| BCE55771 | ERA |
| 4F0615404B | VAG |
| 4F0615404H | VAG |
| 4F0615404B | VOLKSWAGEN |
| 4F0615404B | VW |
| 4F0615404E | VW |
| 4F0615404G | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||