EP0052
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 56.68 | £ 68.02 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | MANUAL, SEMI-AUTOMAT |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 2.88kg |
| Disc Diameter | 302 mm |
| Disc Thickness | 11 mm |
| Piston Diameter | 1:38 mm |
| Man | TRW |
| Add Info | 2 Pin/ BEHIND THE AXLE |
| Application | VOLVO |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP526R | RollCo |
| 87-2489 | ELSTOCK |
| 872489 | ELSTOCK |
| 36001381 | VOLVO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||