EP0041
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 52.89 | £ 63.47 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | CVT, SEMI-AUTOMATIC, |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 2.86kg |
| Disc Diameter | 290 mm |
| Disc Thickness | 13 mm |
| Piston Diameter | 1:36 mm |
| Man | TRW |
| Add Info | 2 Pin/ TRAILING |
| Application | NISSAN, RENAULT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP521L | RollCo |
| 86-2596 | ELSTOCK |
| 862596 | ELSTOCK |
| 44011-4EA0A | NISSAN |
| 440114EA0A | NISSAN |
| 4401 191 06R | RENAULT |
| 44011-9106R | RENAULT |
| 440119106R | RENAULT |
| VSEP521L | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||