EP0009
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 54.40 | £ 65.28 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 1.88Kg |
| Disc Diameter | 282mm |
| Disc Thickness | 12mm |
| Piston Diameter | 1: 38mm |
| Man | TRW |
| Add Info | 2 Pin/ SOLID, LEADING, 12 TEETH, ALUMINUM |
| Application | VW |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP505L | RollCo |
| 862172 | ELSTOCK |
| 86-2172 | ELSTOCK |
| VSEP505L | ROLLCO |
| 3C0615403B | VOLKSWAGEN |
| 3C0615403H | VOLKSWAGEN |
| 3C0 615 403B | VW |
| 3C0 615 403H | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||