BC1562
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 91.81 | £ 110.17 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | AUDI |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 3.87KG |
| Disc Diameter | 318mm |
| Disc Thickness | 30mm |
| Piston Diameter | 4:42mm |
| Man | ATE |
| Add Info | behind the axle |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC989R | RollCo |
| 8W0615108 | AUDI |
| 8W0615108D | AUDI |
| 8W0615108T | AUDI |
| 8W0 615 108 | AUDI |
| 8W0 615 108D | AUDI |
| 83-2827 | ELSTOCK |
| VSBC989R | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||