BC1542
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 37.24 | £ 44.69 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | BMW |
| Fuel | PLUG-IN HYBRID/DIESEL, PETROL |
| Weight | 1.62 Kg |
| Disc Diameter | 320mm |
| Disc Thickness | 20mm |
| Piston Diameter | 1: 44mm |
| Man | ATE |
| Add Info | BEHIND THE AXLE |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC979R | RollCo |
| 3421 6776 788 | BMW |
| VSBC979R | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||