BC1532
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 44.87 | £ 53.84 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | LADA |
| Weight | 3.94Kg |
| Disc Diameter | 253mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 2: 48mm |
| Man | LADA |
| Add Info | SOLID/ BEHIND THE AXLE |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC974R | RollCo |
| 2101-3501-010 | LADA |
| 2101-3501-181 | LADA |
| VSBC974R | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||