BC1523
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 37.78 | £ 45.34 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MT |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | CHRYSLER |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 4.28 Kg |
| Disc Diameter | 302mm |
| Disc Thickness | 28mm |
| Piston Diameter | 1:66mm |
| Man | ATE |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC970L | RollCo |
| 5072219AA | CHRYSLER |
| 5072219AB | CHRYSLER |
| 05072219AA | CHRYSLER |
| 5072 219AA | CHRYSLER |
| 5072 219AB | CHRYSLER |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||