BC1445
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 32.66 | £ 39.19 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | BMW |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 1.16 kg |
| Disc Diameter | 298mm |
| Disc Thickness | 20mm |
| Piston Diameter | 1:40mm |
| Man | ATE |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC927L | RollCo |
| 34211163649 | BMW |
| 3421 1163 649 | BMW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||