BC1412
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 35.33 | £ 42.40 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | AUDI |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 4.34 kg |
| Disc Diameter | 320mm |
| Disc Thickness | 30mm |
| Piston Diameter | 1:60mm |
| Man | TRW |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC910R | RollCo |
| 4G0 615 124 | AUDI |
| 4G0 615 124C | AUDI |
| 4G0615124 | AUDI |
| 4G0615124C | AUDI |
| 83-2522 | ELSTOCK |
| 832522 | ELSTOCK |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||