BC1378
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 34.93 | £ 41.92 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | MAZDA |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 2.45 kg |
| Disc Diameter | 297mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1:60mm |
| Man | MAZDA |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC891R | RollCo |
| 87-2605 | ELSTOCK |
| 872605 | ELSTOCK |
| BC54877 | ERA |
| K0Y12698ZA | MAZDA |
| K0112661XA | MAZDA |
| K011-26-61XA | MAZDA |
| K0Y1-26-98ZA | MAZDA |
| KDY12698Z | MAZDA |
| KDY1-26-98Z | MAZDA |
| K0112661X | MAZDA |
| K0Y12689ZA | MAZDA |
| K0Y1-26-89ZA | MAZDA |
| VSBC891R | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||