BC1285
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 45.71 | £ 54.85 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | TOYOTA |
| Fuel | DIESEL |
| Weight | 5.54kg |
| Disc Diameter | 297mm |
| Disc Thickness | 25mm |
| Piston Diameter | 4:43mm |
| Man | TRW, FIXED |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC840L | RollCo |
| 822644 | ELSTOCK |
| 82-2644 | ELSTOCK |
| 47750-0K180 | TOYOTA |
| 477500K180 | TOYOTA |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||