BC1222
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 31.86 | £ 38.23 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, Manual |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | MERCEDES-BENZ, RENAULT |
| Weight | 3.31 Kg |
| Disc Diameter | 268mm |
| Disc Thickness | 24:26mm |
| Piston Diameter | 1:54mm |
| Man | TRW |
| Add Info | CAR |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC788R | RollCo |
| 83-2086 | ELSTOCK |
| 832086 | ELSTOCK |
| 4154201183 | MERCEDES-BENZ |
| 4154200983 | MERCEDES-BENZ |
| A4154200983 | MERCEDES-BENZ |
| A4154201183 | MERCEDES-BENZ |
| A415 4200 983 | MERCEDES-BENZ |
| A415 4201 183 | MERCEDES-BENZ |
| 410010823R | RENAULT |
| 7701209863 | RENAULT |
| 410017733R | RENAULT |
| 4100 108 23R | RENAULT |
| 4100 177 33R | RENAULT |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||