BC1013
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 34.87 | £ 41.84 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | HONDA |
| Weight | 1.92kg |
| Disc Diameter | 282mm |
| Disc Thickness | 9mm |
| Piston Diameter | 1:38mm |
| Man | NIS |
| Add Info | SOLID / REAR LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC665L | RollCo |
| VSBC665L | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||