BC1009
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 36.96 | £ 44.35 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | TOYOTA |
| Weight | 1.51kg |
| Disc Diameter | 259mm |
| Disc Thickness | 9mm |
| Piston Diameter | 1:38mm |
| Man | TOK |
| Add Info | SOLID / REAR LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC663L | RollCo |
| VSBC663L | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||