BC0933
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 32.41 | £ 38.89 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | TOYOTA |
| Weight | 3.8Kg |
| Disc Diameter | 295mm |
| Disc Thickness | 26mm |
| Piston Diameter | 1: 57mm |
| Man | BOS |
| Add Info | VENTED, LEADING / FRONT LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC623L | RollCo |
| CA2452 | BRAKE ENGINEERING |
| 82-0863 | ELSTOCK |
| 820863 | ELSTOCK |
| DC83474 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC623L | ROLLCO |
| 47750-05060 | TOYOTA |
| 47750-05050 | TOYOTA |
| 47750-0F010 | TOYOTA |
| 4775005060 | TOYOTA |
| 4775005050 | TOYOTA |
| 477500F010 | TOYOTA |
| BHX519E | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||