BC0859
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 29.94 | £ 35.93 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | MERCEDES-BENZ |
| Weight | 2.2Kg |
| Disc Diameter | 280mm |
| Disc Thickness | 09mm |
| Piston Diameter | 1: 33mm |
| Man | ATE |
| Add Info | SOLID, TRAILING / REAR LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC485L | RollCo |
| CA1821 | BRAKE ENGINEERING |
| 86-0524 | ELSTOCK |
| 860524 | ELSTOCK |
| A6384231698 | MERCEDES-BENZ |
| A6384231498 | MERCEDES-BENZ |
| 6384230198 | MERCEDES-BENZ |
| 6384230398 | MERCEDES-BENZ |
| 6384230598 | MERCEDES-BENZ |
| 6384231098 | MERCEDES-BENZ |
| 6384231498 | MERCEDES-BENZ |
| 6384231698 | MERCEDES-BENZ |
| A6384230198 | MERCEDES-BENZ |
| A6384230398 | MERCEDES-BENZ |
| A6384230598 | MERCEDES-BENZ |
| A6384231098 | MERCEDES-BENZ |
| DC72796 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC485L | ROLLCO |
| BHN599E | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||