BC0826
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 34.71 | £ 41.65 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | AUDI |
| Weight | 2.2Kg |
| Disc Diameter | 245mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1: 38mm |
| Man | GIR |
| Add Info | SOLID, TRAILING / REAR RIGHT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC468R | RollCo |
| 8A0615424X | AUDI |
| 8A0615424 | AUDI |
| CA1265R | BRAKE ENGINEERING |
| 87-0148 | ELSTOCK |
| 870148 | ELSTOCK |
| DC71951 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC468R | ROLLCO |
| BHN127E | TRW |
| 8A0 615 424 | VW |
| 8A0 615 424X | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||