BC0681
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 23.34 | £ 28.01 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | HYUNDAI |
| Weight | 1.5kg |
| Disc Diameter | 262mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1:30mm |
| Man | MAN |
| Add Info | SOLID, TRAILING / REAR LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC396L | RollCo |
| CA3143 | BRAKE ENGINEERING |
| 86-2202 | ELSTOCK |
| 862202 | ELSTOCK |
| 583001J300 | HYUNDAI |
| 583001J310 | HYUNDAI |
| 583101JA30 | HYUNDAI |
| 58300-1J300 | HYUNDAI |
| 58300-1J310 | HYUNDAI |
| 58310-1JA30 | HYUNDAI |
| DC74480 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC396L | ROLLCO |
| BHP214E | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||