BC0673
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 31.89 | £ 38.27 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | BMW |
| Weight | 3.47Kg |
| Disc Diameter | 300mm |
| Disc Thickness | 24mm |
| Piston Diameter | 1: 54mm |
| Man | ATE |
| Add Info | VENTED, TRAILING / FRONT LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC392L | RollCo |
| 34116776527 | BMW |
| 34116772017 | BMW |
| 3411 6772 017 | BMW |
| CA3084 | BRAKE ENGINEERING |
| 82-1657 | ELSTOCK |
| 821657 | ELSTOCK |
| DC83732 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC392L | ROLLCO |
| BHW1013E | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||