BC0665
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 51.20 | £ 61.44 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | MITSUBISHI |
| Weight | 6.25Kg |
| Disc Diameter | 332mm |
| Disc Thickness | 28mm |
| Piston Diameter | 4: 45mm |
| Man | SUM |
| Add Info | VENTED, TRAILING / FRONT LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC388L | RollCo |
| CA3062 | BRAKE ENGINEERING |
| 82-2389 | ELSTOCK |
| 822389 | ELSTOCK |
| 4605A459 | MITSUBISHI |
| 4605B705 | MITSUBISHI |
| DC84552 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC388L | ROLLCO |
| BHU712 | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||