BC0371
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 28.06 | £ 33.67 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | AUDI |
| Weight | 3Kg |
| Disc Diameter | 254mm |
| Disc Thickness | 13mm |
| Piston Diameter | 1: 54mm |
| Man | GIR |
| Add Info | SOLID, TRAILING / FRONT LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC230L | RollCo |
| CA625 | BRAKE ENGINEERING |
| 820126 | ELSTOCK |
| 82-0126 | ELSTOCK |
| DC81668 | REMY AUTOMOTIVE |
| DC81792 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC230L | ROLLCO |
| BHW131E | TRW |
| 8A0615123 | VAG |
| 8A0615123X | VAG |
| 1A8615124 | VAG |
| 1A8 615 124 | VW |
| 8A0 615 123 | VW |
| 8A0 615 123X | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||