BC0155
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 35.02 | £ 42.02 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | AUDI |
| Weight | 2.23Kg |
| Disc Diameter | 245mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1: 38mm |
| Man | GIR |
| Add Info | SOLID, TRAILING / REAR LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC121L | RollCo |
| CA1498 | BRAKE ENGINEERING |
| 860196 | ELSTOCK |
| 86-0196 | ELSTOCK |
| DC72400 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC121L | ROLLCO |
| BHN146 | TRW |
| BHN146E | TRW |
| 8D0615423 | VAG |
| 8D0 615 423 | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||