BC0126
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 34.60 | £ 41.52 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL, HYBRID, PETROL |
| Weight | 4.68 Kg |
| Disc Diameter | 322mm |
| Disc Thickness | 28mm |
| Piston Diameter | 1:60mm |
| Man | VOLVO |
| Add Info | in front of axle |
| Application | VOLVO |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1070R | RollCo |
| 83-3098 | ELSTOCK |
| 833098 | ELSTOCK |
| VSBC1070R | ROLLCO |
| 36011744 | VOLVO |
| 36012645 | VOLVO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||