BC0071
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 32.54 | £ 39.05 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR/ VAN |
| Fuel | DIESEL/ ELECTRIC |
| Weight | 2.02 Kg |
| Disc Diameter | 300mm |
| Disc Thickness | 12mm |
| Piston Diameter | 1:42mm |
| Man | BREMBO |
| Application | MERCEDES-BENZ |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1039L | RollCo |
| 86-2782 | ELSTOCK |
| 4474200683 | MERCEDES-BENZ |
| A4474200683 | MERCEDES-BENZ |
| 4474208000 | MERCEDES-BENZ |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||