BC0063
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 37.24 | £ 44.69 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | CAR/ VAN |
| Fuel | PETROL, DIESEL |
| Weight | 3.60Kg |
| Disc Diameter | 290mm |
| Disc Thickness | 26mm |
| Piston Diameter | 2:45mm |
| Man | SUMITOMO |
| Add Info | SWITCHED FROM LEFT TO RIGHT AND OPP. SIDE OF AXLE |
| Application | MITSUBISHI |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1034L | RollCo |
| 82-1587 | ELSTOCK |
| 821587 | ELSTOCK |
| MR407675 | MITSUBISHI |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||