BC0049
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 32.33 | £ 38.80 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | RENAULT |
| Fuel | - |
| Weight | 3.8kg |
| Disc Diameter | 296mm |
| Disc Thickness | 26mm |
| Piston Diameter | 1:57mm |
| Man | AKE |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1023L | RollCo |
| 82-3036 | ELSTOCK |
| 4101 186 94R | RENAULT |
| 41011-8694R | RENAULT |
| 410118694R | RENAULT |
| VSBC1023L | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||