BC0048
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 73.48 | £ 88.18 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | BMW |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 4.53 Kg |
| Disc Diameter | 348/374mm |
| Disc Thickness | 36mm |
| Piston Diameter | 1: 60mm |
| Man | ATE |
| Add Info | Behind the axle |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1022R | RollCo |
| 3411 6786 818 | BMW |
| 34116786818 | BMW |
| 83-2342 | ELSTOCK |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||