BC0034
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 34.92 | £ 41.90 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | SUZUKI |
| Fuel | MILD HYBRID/DIESEL, PETROL |
| Weight | 3.13 Kg |
| Disc Diameter | 259mm |
| Disc Thickness | 09mm |
| Piston Diameter | 1: 34mm |
| Man | TOKICO |
| Add Info | UPPER |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1016R | RollCo |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||